Kontakt

Solinianka Villas & Spa
ul. Solina 1A,
38-612 Solina,
(woj. podkarpackie)
Telefon:
+48 601 24 67 04
+48 22 751 14 18
info@solinianka.pl

Spa i Wellness (Odnowa Biologiczna) w górach

W naszym Ajurweda SPA doświadczysz masaży wykonywanych przez hinduskich terapeutów, którzy specjalnie dla Ciebie przyjechali z dalekich Indii. Inspirowane medycyną Dalekiego Wschodu zabiegi stanowią kompletne programy oczyszczania, odnowy i witalności. Masaże wykonywane są przy użyciu oryginalnych olejów indyjskich. Oleje te to produkty całkowicie naturalne. Zawierają, w zależności od rodzaju masażu, specjalne zestawy ziół leczniczych i upiększających. Produkty te pozyskuje się w wyniku długotrwałego gotowania oleju z ziołami i kilkukrotnej filtracji. Dzięki temu procesowi oleje uzyskują strukturę, która łatwo przenika w tkankę łączną spełniając w ten sposób swoje działanie terapeutyczne.


Masaże i zabiegi kosmetyczne

Odpoczynek zarówno dla ciała, jak i dla duszy jest niezbędny każdemu z nas. Pęd w jakim podążamy każdego dnia za sukcesami, marzeniami, przede wszystkim jednak ku zapewnieniu sobie i najbliższym dobrego życia wpływa negatywnie na zdrowie, obciążając sferę psychofizyczną, jak i emocjonalną.

Holistyczne wykorzystywanie masażu i zabiegów kosmetycznych pozwala na redukcję przewlekłego stresu, poprawę czynności organizmu, poszczególnych narządów oraz tkanek podskórnych, przyczyniając się do poprawy wyglądu oraz samopoczucia.

Masaże i zabiegi kosmetyczne gwarantują przywrócenie równowagi emocjonalnej oraz zapewniają głęboki relaks zawsze wtedy, gdy najbardziej go potrzebujesz.


Pakiety Zmysłowy Relaks

Potrzeba wyciszenia, odprężenia i osiągnięcia równowagi psychofizycznej wpisana jest w naszą codzienność. Aktywność podejmowana każdego dnia wyczerpuje naturalne zasoby energetyczne organizmu, wymagając ich sukcesywnej regeneracji.

Zasługujesz by Twoje ciało odpoczęło, emocjonalność osiągnęła oczekiwany poziom stabilności, a duchowość pozwoliła zrozumieć, czego naprawdę Ci trzeba. Zasługujesz na niepowtarzalne zabiegi z pakietu Zmysłowego Relaksu, które ukoją wyostrzone zmysły, przywrócą dystans do otaczającej Cię rzeczywistości i pozwolą odzyskać utracone siły.

Zmysłowy Relaks to pakiet propozycji zabiegów kosmetycznych indywidualnie dobieranych do Twoich potrzeb.


Pakiety Day SPA

Jeden dzień – cały dla Ciebie. Zapewnimy Ci niezapomniany pakiet rytuałów kosmetycznych i zabiegów Wellness, które przywrócą spokój, wyrównają energię, poprawią wygląd i funkcjonalność skóry, a przede wszystkim pozwolą Ci poczuć się w pełni zrelaksowaną/nym, zawsze wtedy, gdy tego zapragniesz.

Nasza propozycja Day SPA w Solinie obejmuje udogodnienia zarówno dla ducha, jak i dla ciała, dlatego korzystając z niego otrzymasz specjalne zaproszenie do naszej klimatycznej restauracji, gdzie w atmosferze wewnętrznego wyciszenia i wszechobecnego, górskiego spokoju zjesz wyśmienicie przygotowane dania, które zwieńczą ten idealny dzień.

Wybierając Day SPA z naszej oferty robisz dla siebie coś dobrego, coś na co w pełni zasługujesz.Promocja : Przy zamówieniu dwóch lub więcej masaży i zabiegów Ajurwedyjskich 20 % Rabat !
(20.12.2014-06.01.2015)
Zamówienie zabiegów :
Telefon 602137680

Ajurweda SPA zaprasza na masaźe do Soliny nad jeziorami w uzrdawiających górach Bieszczadach!

 Google+