Kontakt

Solinianka Villas & Spa
ul. Solina 1A,
38-612 Solina,
(woj. podkarpackie)
Telefon:
+48 601 24 67 04
+48 22 751 14 18
info@solinianka.pl

Zabiegi (Masaże) Ajurwedy w górach Bieszczadach

ZAPRASZAMY
do jedynego Indyjskiego Ajurwedyjskiego SPA i wellness
w Bieszczadach !!

(Prosimy o zamówienie terapii i masaży przy rezerwacji pokoi hotelowych)

Zamówienie zabiegów :501194390

Abhyangam

Starożytny rehabilitacyjny masaż ajurwedyjski polegający na wmasowaniu w ciało olejów o właściwościach leczniczych, których ilość uzależniona jest od stopnia poziomu stresu nagromadzonego w organizmie. Masaż redukuje stany stresowe i napięcia nerwowe, wzmacnia i uelastycznia mięśnie, przywraca równowagę w organizmie, przyśpiesza procesy przemiany materii i usuwania toksyn z organizmu. Skuteczny w walce z wieloma chorobami. Zaleca się cykl 3-7 terapii.
Czas zabiegu: 60 min                     Czas zabiegu: 90 min
Cena: 140 PLN                                       Cena:  190 PLN


Śirodhara
Jeden z najbardziej popularnych relaksacyjnych zabiegów ajurwedyjskich który długo po zabiegu utrzymuje umysł i ciało w błogim stanie wyciszenia; skutecznie walczy z demencją i wieloma innymi problemami neurologicznymi, bardzo skuteczny w walce z nadmiernym stresem, poprawia kondycję fizyczną i zdolność umysłową, sprawdzony w leczeniu migreny oraz innych dolegliwości związanych z bólem głowy. Zaleca się cykl 3-7 terapii.
Czas zabiegu: 60 min Cena: 250 PLN

Najavarakizhi
Masaż gorącymi bawełnianymi woreczkami wypełnionymi gotowanym ryżem Basmati z domieszką specjalnej ziołowej mieszanki indyjskiego pochodzenia wg. ajurwedyjskiej receptury sprzed 5 000 lat. Zioła pod wpływem wyższej temperatury uwalniają swoje lecznicze właściwości. Masaż koi nerwy, nawilża i regeneruje skórę, działa kojąco na obolałe stawy, wzmacnia naturalną barierę ochronną organizmu. Zaleca się cykl 3-7 terapii
Czas zabiegu: 60 min Cena: 140 PLN

Udvarthanam (Terapia odchudzająca)
Terapia , której wyjątkowość polega na zastosowaniu specjalnie dobranej mieszanki leczniczych ziół pochodzenia indyjskiego. W tej terapii nie stosuje się oleju, jak w pozostałych zabiegach ajurwedyjskich. Zabieg szybko redukuje tkankę tłuszczową, skutecznie zwalcza cellulit, pobudza metabolizm, nadaje skórze gładkość, skutecznie modeluje sylwetkę. Efekty są już widoczne po 7-14 terapiach.
Czas zabiegu: 60 min Cena: 200 PLN 

Kativashti
Masaż z użyciem ajurwedyjskich olejów o właściwościach leczniczych skoncentrowany na odcinku lędźwiowo-krzyżowym kręgosłupa, usuwa napięcie i ból mięśni okolic lędźwiowo-krzyżowych, rozluźnia organizm, nawilża skórę, pomocny w leczeniu rwy kulszowej i osteoporozy. Zaleca się cykl 3-7 terapii.
Czas zabiegu: 60 min Cena: 140 PLN

Januvashti
Specjalny zabieg ajurwedyjski, którego działanie ukierunkowane jest na pomoc ludziom z problemami stawów kolanowych, uelastycznia i wzmacnia stawy, leczy chroniczne bóle kolan i stawów, zmniejsza sztywność i poprawia krążenie krwi. Zaleca się cykl 3-7 terapii.
Czas zabiegu: 60 min Cena: 140 PLN

Griivavashti
Masaż
rehabilitacyjny odcinka szyjnego kręgosłupa specjalnymi ajurwedyskimi olejami. W bólach szyi przynosi ulgę już

po pierwszym masażu; rozluźnia i rozciąga odcinek szyjny, zwalcza zawroty głowy, zalecany w przypadkach zwyrodnień kręgosłupa. Zaleca się cykl 3-7 terapii
Czas zabiegu: 60 min Cena: 140 PLN

Champi
Masaż ten ma oddziaływanie terapeutyczne. W jego skład wchodzi masaż głowy, szyi, barków i ramion; przynosi ukojenie i relaks, poprawia krążenie krwi w obszarze głowy, jest pomocny w walce z bezsennością, migreną i swędzeniem skóry głowy. Jest idealny dla zmęczonego wzroku. Zaleca się cykl 3-7 terapii.
                  Czas zabiegu: 60 min
Cena: 140 PLN


Zamówienie zabiegów : Telefon 501194390


 


Google+